Zapewniamy utrzymanie bieżącej produkcji

Kim jesteśmy

F.H.U Promar jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zatrudnia zespół ludzi z doświadczeniem w branży spawalniczej i pokrewnych. Specjalizujemy się z zaopatrzeniu przemysłu w materiały potrzebne do utrzymania bieżącej produkcji .

Oferujemy profesjonalną obsługę , doradztwo techniczne, rzetelność i solidność. Współpraca z uznanymi dostawcami i nieustanne poszerzanie asortymentu pozwala nam na kompleksową realizację zamówień, zapewnienie ciągłości dostaw i szybką realizację.

Jako specjaliści i pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla firm przemysłowych. Jesteśmy wykwalifikowaną grupą fachowców, która poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Dlatego nasza propozycja to nie tylko wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do zgrzewania, takie jak elektrody, obsady elektrod czy piny bazujące. W asortymencie mamy, także urządzenia, materiały spawalnicze, uchwyty spawalnicze MIG/MAG, TIG, ROBO, części eksploatacyjne do spawania, artykuły BHP.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu w razie pytań bądź wątpliwości

 

 

 

 

Zapraszmy do współpracy
660 696 979

F.H.U. Pro-Mar Mariola Parma-Śliwa, Biuro: ul. Krzywa 14, 41-500 Chorzów, Śląsk
Godziny otwarcia PON-PT 7:00-15:00
2019 © Materiały eksploatacyjne do zgrzewania, części eksploatacyjne do spawania, materiały BHP, artykuły spawalnicze i urządzenia spawalnicze.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net